Uzenice 2008


Po tom všem jsme nakonec dopadli jinak než jsme čekali, ale dopadli jsme dobře. Ve středu odpoledne jsme se nalodili do Sputnika a vyrazili jsme na jih. Z Budějovický na Baranďák to trvalo hodinu, ale jinak byla cesta příjemná. S lahváčem a dobrou náladou jsme jeli za písničkou. Cestu už jsme znali. Odbočku na louku jsme nepřehlédli, bylo tam pár příslušníků, dokonce měli i foťák a ty nás požádali o doklady a pak nás nechali projet až na louku. Bylo asi půl deváté, písně zněly pouze z kufrů aut. Vehementně se stavělo a třeba už v jedenáct se začínalo hrát, jak kde.. Večer probíhal vesele, nechtělo se mi pít, ale to se změnilo při akci "hledáme víčko od litrovýho ruma". Trochu jsem se odpojil a hrál jsem sám. To mě docela nakoplo a krom milého posezení ve Sputniku se tancovalo a tancovalo. I při dešti. Většinou jsme byli na Luxorech atd. Sem tam jsem utíkal na druhý stage, poblíž mokřiny.. u dnb a v cirkuse jsem byl jen tak nakouknout. To mi vydrželo asi do jedenácti dopoledne. To jsem ukončil veškeré taneční a společenské aktivity a definitivně jsem vytuhnul.

To spaní mi vydrželo až do pěti odpoledne. Krásné probuzení, do toho pívo a řádit než se pojede domů. To přišlo asi v osm, byl jsem takovej rozjetej, tak jsem nakonec vystoupil ze skoro rozjeté:) dodávky a čtvrteční večer byl přede mnou. Nakonec jsem ho trávil alternativně, u ohýnku a pak takovej večerní úlet, ale brzy jsem šel spát k ohni do svého spacáku.

Pátek ráno mě přivítal moc mile.. opravdu malované ráno s překvapením a hned po tom prvním mi tři slečny podaly flašku vodky, tak jsem si dal dezinfekčního panáčka a šel jsem za bandou, kterou jsem celý večer téměř neviděl.. Užili jsme si pátek. Uzenice byli nádherné. Zelené loučky, mraky nad hlavou a sluníčko svítilo. Těžko popisovat.. Byl to super den a to počásko a ty písničky. Odpoledne jsme vyrazili do Prahy, pak jsem si užil cestu busem do Rokle a to bylo všechno. Pak jsem si to užíval už akorát v televizi a na internetu.

v-uzenicich-se-zmeni-soukroma-oslava-narozenin-na-technoparty // technoparty-duni-po-celem-cesku.html // na-nekolika-technoparty-v-cesku-tanci-tisice-lidi //Technoparty si užívají tisíce lidí, vesničané a myslivci trpí // Vymklo se mi to, přiznal organizátor technoparty v Uzenicích //Na technoparty v Uzenicích je asi 1000 lidí // Podívejte se, jak vypadaly víkendové technoparty.

 


IDR Fotoreport // Uzenice // 30.04.08 - 02.05.08

Leto foto - idnes.cz


www.indarokle.com